• Wpisów: 45
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:58
  • Licznik odwiedzin: 26 591 / 1641 dni
 
monika1503
 
32.1.JPG

Skuszona promocją w drogerii Rossmann :D zdecydowałam się na kilka lakierów do paznokci z firmy Wibo. Dzisiaj chciałam Wam pokazać manicure z użycie dwóch z nich: GLAMOUR SAND nr 5 i CHIC matte nr 3.
Wcześniej nie miałam styczności z tą marką, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Cena serii GLAMOUR SAND około 8 zł, a CHIC matte około 6 zł.
wibo.bmp

(zdjęcia buteleczek pochodzą z oficjalnej strony wibo www.wibo.pl/)
Wizualnie lakiery wypadają bardzo pozytywnie. Zmienione opakowanie, o wiele bardziej  mi się podoba niż to poprzednie. Geometryczna buteleczka wygląda elegancko i drożej :):D. Pędzelek ułatwia aplikację lakieru na płytkę paznokcia, ale niezbyt wygodna (dla mnie) jest kwadratowa nakrętka, która nie do końca umożliwia łatwą manipulację podczas malowania. Wibo posiada bogatą ofertę kolorystyczną. Szczerze byłam zaskoczona, że w ofercie jest zarówno wiele rodzajów lakierów, jak i barw. Jeśli chodzi o jakość produktów do paznokci, to mi odpowiada. Zdjęcia paznokci zrobiłam 4 dnia. Zauważyłam lekkie ścieranie się lakieru na końcówkach, także ok. Lakier z serii matte, jak widać na zdjęciu, po tych kilku dniach, nie do końca jest matem :D. Ale przez pierwsze 2 dni, efekt jak najbardziej matowy. Warto wypróbować lakiery tej marki :), dlatego zapraszam na stronę Wibo www.wibo.pl/pl/strony/1032.nowosci.html i do szaf w drogeriach Rossmann.

A Wy macie jakieś lakiery tej marki :)?


32.2.JPG

32.3.JPG

32.4.JPG

32.5.JPG

32.6.JPG

32.8.JPG

32.7.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego