• Wpisów: 45
  • Średnio co: 36 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:58
  • Licznik odwiedzin: 26 789 / 1674 dni
 
monika1503
 
SAM_2599.JPG


Obiecałam recenzję wosków Yankee Candle, po kilku miesiącach ich używania mogę już coś na ich temat napisać.

Do ich stosowania niezbędny jest kominek, oraz małe świeczki - podgrzewacze. Mój kominek to sówka :). Nie jest on z tej samej firmy co woski, dlatego też wielkość jego miski, jest mniejsza niż zapachowa tarta Yankee Candle.
SAM_2588.JPG


SAM_2592-horz.jpg

Ale to żaden problem :), aby cieszyć się zapachowym produktem, wystarczy wyłamać jego kawałek i umieścić w misce kominka.
SAM_2614.JPG

Kolejny krok to podpalenie świeczki i umieszczenie jej we wnętrzu, w tym przypadku, sówki :) ... Wosk pod wpływem ciepła rozpuści się do płynnej jednolitej, konsystencji, a następnie pomieszczenie wypełni się zapachem :).
SAM_2613.JPG

SAM_2591.JPG


Według producenta, 22 gramowy wosk powinien pachnieć do 8 godzin palenia w kominku. Ja, jak wcześniej już wspominałam, wykorzystuję kawałeczki produktu, dlatego nie mogę ocenić jak wygląda to w jednorazowym użytkowaniu całego wosku.

SAM_2601.JPG


Jeden wosk (do mojego kominka) dzielę na 7/8 kawałków, każdy z nich w zależności od rodzaju zapachu i jego intensywności, pachnie od 1 do 2 godzin. Należy jednak zauważyć, że nie jest to delikatny, ledwie wyczuwalny zapach, lecz intensywny, wypełniający całe pomieszczenie :).

Jeśli chodzi o dostępność produktu to znajdziemy je w sklepach internetowych (mój ulubiony to MintiSHOP) , oraz w większych miastach także i stacjonarnie. Cena jednej tarty to około 7,00 zł.

A to moi ulubieńcy
SAM_2607-vert.jpg

* Sweet Pea - o zapachu słodkiego groszku - nie wiem jak pachnie słodki groszek xD, ale dla mnie to delikatny kwiatowy zapach :) :D

* Fresh Cut Roses - o zapachu świeżo ściętych róż - no i ten opis odzwierciedla idealnie jego zapach :)

* Soft Blanket - o zapachu cytrusów, wanili i ciepłego bursztynu - delikatny, subtelny, trudno jest określić jego faktyczny zapach, z czymkolwiek porównać :D, ale POLECAM to mój nr 1  :)

* Sweet Strawberry - o zapachu pocukrzonej truskawki - świeże truskawki z cukrem :) dosłownie :)

A Wy co myślicie na  temat produktów Yankee Candle ? Które z zapachów są wasze ulubione? A może przekonałam kogoś do wypróbowania :)

Pozdrawiam :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego